Hledáte pohodlné prostěradlo?

Jak udělat, Jak na to
18.02.2022

Dobře se vyspat, a ještě udělat něco dobrého pro životní prostředí? Obojí může být realitou, když si do ložnice pořídíte kvalitní prostěradlo ze 100% organické BIO bavlny. Zajímá vás, co vlastně znamená, když je prostěradlo v BIO kvalitě a jaké vlastnosti můžete od takového prostěradla očekávat?

Ekologické principy pěstování i zpracování BIO bavlny

Usínejte a probouzejte se v měkkém, zdravém a příjemném prostředí, které vám poskytne prostěradlo ze 100% organické BIO bavlny, která je pěstována i zpracovávání v souladu s ekologickými principy. To znamená, že během růstu, sběru i následného zpracování vláken a bavlněných tkanin jsou dodržovány přísné ekologické směrnice GOTS (Global Organic Textile Standard) a nejsou používány chemikálie.

Napínací BIO prostěradla Estella z organické BIO bavlny – komfort a pohodlí jdou ruku v ruce

Zajímá vás, kde sehnat prostěradla z BIO bavlny? Sáhněte po značce Estella, kterou najdete v nabídce českého výrobce luxusního povlečení Stella Ateliers. BIO prostěradla Estella jsou jako stvořena pro váš spokojený spánek. Na výběr máte hned několik příjemných a decentních odstínů prostěradel – světle šedá, barva křemene, pistáciová, bílá. Právě tyto odstíny evokují přírodní čistotu a nevinnost. Prostěradla se dají skvěle kombinovat s BIO povlečením i s celým stylem interiéru.

Výběr matrace

Vlastnosti BIO prostěradel – budete překvapeni

Jaká tedy BIO bavlna a prostěradla z BIO bavlny jsou? Už to, že jde o přírodní materiál bez chemických příměsí, je velkým benefitem. BIO bavlna je měkká, má velmi dobré termoregulační vlastnosti a díky tomu se budete v posteli cítit vždy dobře. Prostěradlo vás nebude studit, ani nebude bránit přirozenému proudění vzduchu. Gramáž látky je 160 g/m2. Prostěradla z BIO bavlny jsou vhodná pro osoby s citlivou pokožkou a mohou si je pořídit i lidé trpící astmatem.

Napínací BIO prostěradla Estella jsou vybavena praktickou obvodovou gumou, díky které se prostěradlo na postel krásně nasazuje, dobře drží a opět se jednoduše sejme. Univerzální střih je určen pro matrace s výškou do 22 cm. Prostěradla z organické BIO bavlny jsou odolná, mohou se prát až na 60 °C, hodí se do sušičky a nemusí se žehlit.

Chcete vykročit směrem k ekologicky šetrnému způsobu života? Vaším prvním krokem může být právě pořízení BIO prostěradel.

Náš tip: Zjistěte, proč se nemůžete dobře vyspats