Zařiďte si elegantní domov s vinylovými podlahami

Jak udělat, Jak na to
21.10.2020

Místo, kde trávíme svůj volný čas, kde žijeme s rodinou a kam vodíme své přátele. Domov je místem, které chceme mít krásné, čisté a bezpečné. Plovoucí vinylové podlahy FatraClick představují podlahovou krytinu, která splní vaše sny o dokonalém domově.

Podlahy FatraClick – když se snoubí odolnost, funkčnost a styl

Bujaré dětské hry a běhání dětí i domácích mazlíčků, spadlý talíř v kuchyni, šoupání kancelářské židle s kolečky v pracovně, chůze v podpatcích, písek a bláto nanošené do chodby, chlupy a prach pod sedačkou… to vše jsou každodenní radosti v běžných domácnostech. Většina z nás přitom chce, aby podlaha zůstala i přes tuto zátěž stále krásná, bez poškození a aby se o ni nemuselo moc pečovat.

Právě vinylové podlahy FatraClick jsou tím, co vaše domácnost potřebuje – odolnou podlahovou krytinu, kterou můžete s klidným srdcem položit všude, kde potřebujete. Jednotlivé vrstvy podlah FatraClick jsou navrženy tak, aby podlaha jako celek vydržela veškerou zátěž, se kterou se v domácnostech může setkat.

Čím si vás podlahy FatraClick získají

Povrch podlah je chráněn PUR vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot. O podlahu se proto pečuje velmi snadno. Stačí sem tam vyluxovat, zamést nebo setřít. Následuje odolná 0,4 mm silná nášlapná vrstva a vrstva, která nese dekor podlahy.

V nabídce, například u společnosti Plancher, kterou si můžete prohlédnou zde, naleznete okouzlující dekory dřeva, které se skvěle hodí pro vytvoření útulné atmosféry kdekoli v domě nebo v bytě. Podlaha bude působit na pohled i na dotek jako oblíbená dřevěná podlaha, ale nenese si s sebou její nevýhody. Dřevěná podlaha je citlivá na působení vody, což u podlah FatraClick nehrozí. Podlahy obsahují HDF desku, která poskytuje zvýšenou odolnost vůči vlhkosti.

S plovoucími podlahami FatraClick nebudete mít žádné potíže ani při chůzi. Díky integrované korkové podložce je zajištěna zvuková a tepelná izolace. Vaše kroky tedy budou tiché, a navíc vám bude příjemně teplo od nohou. Pod podlahy FatraClick můžete pro ještě větší pohodlí instalovat podlahové topení, které ještě zvýší tepelný komfort. Určitě to oceníte v obýváku, kde chcete mít pohodu a příjemné prostředí nebo v dětském pokojíčku, kde děti tráví hodně času hraním na zemi.

Ještě stále jsme ale nevyjmenovali všechny plusy, které si u plovoucích vinylových podlah FatraClick oblíbíte. Povrch podlah je nejen příjemný a na pohled krásný, ale je také antistatický a antialergický. Jeho vysoká odolnost zajistí, že ani zvířecí drápky, ani dámské podpatky mu neuškodí. Celková tloušťka podlahy 9,5 mm dává najevo, že odolnost a stabilita zde hrají opravdu prim. Podlahy FatraClick je proto možné položit nejen u vás doma, ale skvěle se hodí i pro využití v komerčních interiérech typu kanceláří, škol, hotelů, firemních provozoven nebo obchodů.

 

Vinylová podlaha

Pokládka plovoucích podlah FatraClick je otázkou chvilky

Díky rychlé a pohodlné instalaci jsou podlahy FatraClick ideálním řešením pro ty, co si s pokládkou podlahy nechtějí dělat velké starosti. Jednotlivé díly plovoucí podlahy jsou opatřeny odolným zámkovým spojem. Podlaha se pokládá plovoucím způsobem, kdy není nutné používat lepidla. Díly se k sobě jednoduše zacvaknou. Výhodou plovoucích podlah je nejen rychlost pokládky, ale také možnost následné opravy, pokud se nějaký z dílů poškodí. Jednoduše podlahu rozeberete, vadný díl vyměníte a podlahu opět složíte.

Eleganci, odolnost a styl moderních podlah FatraClick si můžete užít kdykoli a kdekoli.

 

Vinylová podlaha

České vinylové podlahy

Vinylové podlahy FatraClick jsou ryze českým výrobkem. Jedná se o produktovou řadu společnosti Fatra, a.s..s