Zabouchnuté dveře. Co dělát?

Jak udělat, Jak na to
26.06.2019

Člověk má v dnešní době milion starostí, musí vše dobře logisticky naplánovat, připravit... a v tom shonu a stresu, který dnešního člověka provází, se bohužel občas stane nehoda, rozbitý kousek nádobí či zašantročené brýle? To bez problému zvládnete vyřešit samy, ale co takové zabouchnuté dveře, ztracené či zalomené klíče? V následujícím článku najdete odpovědi na vaše otázky.

Zabouchnul/a jsem si dveře co teď?

První a nejdůležitější zásada, je nepanikařit. Stačí zvednout telefon a zavolat nás. Nebojte my vás v tom rozhodně nenecháme.

Kdo jsme?

Jsme zámečnictví KEY SERVICE, již od roku 1990 se specializujeme na otvírání zámků bez klíčů. Naši vyškolení pracovníci jsou tu pro vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, prostě a jednoduše kdykoli.

Co budete potřebovat?

Připravte si doklad, který vás opravňuje ke vstupu do domu či bytu. Pokud se jedná o váš dům či byt, postačí občanský průkaz s trvalým pobytem v otevírané nemovitosti či kupní smlouva. Pokud si byt pronajímáte, je třeba přítomnost majitele nemovitosti nebo asistence policie Čr.

Nezničí nám technik dveře?

Nebojte se, naši technici vám zabouchnuté dveře otevřou vždy nejšetrnějším způsobem. Po vyhodnocení situace vás seznámí s postupem otevření dveří, cenou, popřípadě opravou poškozených částí. Vše s vámi budou konzultovat a profesionálně problém vyřeší.

 

Co když bude zámek zničený?

Pokud se nepovede zámek otevřít bez poničení (bohužel ne vždy je to možné),nebojte, nezůstanete s dveřmi bez zabezpečení. Naši technici jsou i na tuto možnost připraveni, vždy sebou vozí dostatek náhradních dílů (zámky, vložky, kování...) a jsou schopni poškozené prvky vyměnit a zámek opravit.

Zabouchnuté dítě doma, hrnec na plotně či jiné pohromy...

V případě že se do bytu či domu nějakého důvodu musíte dostat okamžitě a včera bylo pozdě. Nemusíte volat hasiče, kteří vám dveře a zárubně výrazně poničí. I na tuto skutečnost jsme připraveni a dokážeme se k vám i do bytu dostat velice rychle a bez zbytečných škod navíc.s