Vyzkoušejte: Magnetická samolepicí trhací páska

Jak udělat, Jak na to
27.09.2019

 

Trhací izolačku zná každý. Ale víte, že existuje i speciální trhací magnetická samolepicí páska? Když lepicí magnetickou pásku přilepíte k fotografiím, budou pak držet třeba jako magnetky na ledničce. Hodí se i na pohlednice, sběratelské karty, ale také na veletrhu, v obchodě i kanceláři. Podívejte se a vyzkoušejte.

 

Jak funguje trhací samolepicí magnetická páska

Lepicí trhací magnetická páska s odvíječem je vlastně magnet v roli. Přesněji spíš v roličce. Velikost pásky v odvíjecím pouzdře se podobá jednorázovým lepicím páskám. Ale tato je speciální. Kromě samolepicí vrstvy obsahuje navíc vrstvu magnetickou.

 

Stačí, když magnetickou lepicí pásku nalepíte zezadu na vytištěné fotky z dovolené nebo cest a pak je přicvaknete na kovovou plochu ledničky, na magnetickou tabuli, ke kovové fólii nebo na kovovou zárubeň dveří.

 

Při lepení magnetické pásky k fotkám je dobré na chvíli hezky přitlačit, ať dobře drží.

 

7 tipů, na co se vám lepicí magnetická páska hodí

 Magnetická samolepici trhací magnetická páska
Magnetická samolepici trhací páska

1) Nalepte pásku na fotky

Přilepte lepicí magnetickou pásku na zadní stranu fotografií z cest a vystavte si je na ledničku.

 

2) Přilepte magnetickou pásku na pohlednice

Nalepte pásku na pohlednice či leporela, vytvořte si sbírku z cest například podle zemí či míst, které navštívíte.

 

3) Sbírka karet na zárubni dveří

Polepte magnetickou trhací páskou rub sběratelských karet, klidně i zabalených v průhledném obalu. Ozdobte si sbírkou karet kovovou zárubeň dveří.

 

4) Vytvořte si karetní stěnu

Pořiďte si hrací mariášové karty, na jejich zadní stranu přilepte trhací magnetickou lepicí pásku. Ke stěně nalepte pokovenou fólii. Karty na stěnu přicvakněte a vyrovnejte. Když se vám časem kompozice přestane líbit, jednoduše ji změňte, použijte karty jiné nebo cokoliv jiného, třeba jízdenky z vlaku.

 

5) Potřebujte mít po ruce post-it poznámkové lístky?

Nalepte na poznámkový post-it bloček zezadu magnetickou lepicí pásku a přicvakněte k magnetické nástěnce, anebo na bok kovového stolu.

 

6) Mějte pásku s sebou na veletrhu

Přibalte si lepicí magnetickou pásku s sebou na veletrh. Přicvakněte ke kovové konstrukci stánku prezentace diplomy, certifikáty, grafy, ať je návštěvníci dobře vidí.

 

7) Magnetická lepicí páska se hodí i v obchodě

V prodejně využijete magnetickou lepicí pásku na připevnění nabídek, akcí, slev ke kovovým regálům se zbožím.

 

Vyzkoušejte také další nápady pro využití samolepicí magnetické pásky v článku Sedmero tipů na využití samolepicí magnetické pásky.s