Vyřešte nepříjemný zápach v domácnosti

Jak udělat, Jak na to
26.06.2019

Nejen čistá, ale i voňavá domácnost přispívá k tomu, že se v ní cítíme dobře. Chcete-li držet krok se současnými trendy, pořiďte si ultrazvukový aromatický difuzér. I když je jejich cena trochu vyšší než např. cena vonné svíčky, tato investice se vyplatí.

Vydrží dlouhou dobu a investovat budete pouze do náplní. Spoustu dalších výhod, které difuzéry mají, vám žádný jiný vonný prostředek nenabídne.

Proč si pořídit moderní ultrazvukový (ultrasonický) difuzér

Ultrazvukové difuzéry s LED podsvícením vzduch ve vašem pokoji ionizují a pročistí. Fungují i jako zvlhčovače vzduchu, a to díky tomu, že pravidelně vypouští do vzduchu mikročástice vody s esenciálním olejem.

Ten si zvolíte dle své libosti. Pozitivní účinky přírodních silic vás mohou zbavit stresu, uklidnit či jinak ovlivnit vaši psychickou pohodu. Dokážou také dobře pohlcovat pachy a kouř a ochránit vás před škodlivými látkami v ovzduší.

Stejně tak otravný hmyz poletující v létě ve vašem pokoji se může stát minulostí. Na své si přijdou i alergici a astmatici. Při volbě vhodného oleje se příznaky vašeho onemocnění zmírní. Velmi tichý chod difuzéru nenaruší váš odpočinek ani spánek.

Vonný difuzér do bytu nebo domuVonný difuzér do bytu - voní a slouží jako designovýc doplněk

 

Difuzér do bytu vaši domácnost nejen krásně provoní, ale poslouží i jako designový prvek, který byt ozvláštní. Nabídka těchto produktů je široká, a i materiál a tvar si vyberete podle toho, aby do vašeho pokoje zapadl. Pořídit si můžete difuzér plastový, keramický, skleněný nebo třeba dřevěný.

Jak fungují?

Jednoduché ovládání zvládne naprosto každý. Do malého množství vody přidáte pár kapek esenciálního olejíčku a přístroj zapnete. Vždy si nejprve přečtěte instrukce ke konkrétnímu výrobku.

Aroma difuzéry disponují funkcí nastavení času rozptylování mikročástic směsi vody a esenciálních olejů. Každý si tak může přizpůsobit funkcí přístroje podle svého přání.

Po odpaření vody se přístroj automaticky vypne. Je tedy naprosto bezpečný.

 

Elektrické difuzéry šetří vaše peníze

Elektrické difuzéry mají nízkou spotřebu a dokážou provonět a zvlhčit vzduch i ve větších prostorech. Jednoduše si nastavíte pouze interval rozprašování a přístroj se automaticky postará i o vypnutí.

Elektrický vonný difuzér do bytuElektrický vonný difuzér do bytu i domu

 

Na výběr máte z opravdu velkého množství vůní, kterou si přizpůsobíte podle situace. Obsažené antioxidanty se postarají o vyčištění vzduchu a pohlcení pachů.

Elektrické aromatické difuzéry nevyužijete pouze v domácnosti. Vhodné jsou i do:

  • kancelářských prostor
  • společenských místností
  • kadeřnictví, fitness center
  • prodejen
  • ubytovacích zařízení
  • veřejných WC apod.

Za kvalitní difuzér zaplatíte jen něco kolem jednoho tisíce korun. Vzhledem k jeho pozitivním účinkům se produkt za tuto cenu vyplatí pořídit. Neslouží tedy pouze k výrobě vůně, ale postará se i o vaše fyzické a duševní zdraví.

Určitě potěší i jako dárek pro někoho blízkého.

Autor: Poznani-knihys