VÝHOD DOMÁCÍ SAUNY JE MNOHO

Jak udělat, Jak na to
24.04.2020

Domácí sauna je ideálním řešením pro ty z vás, kteří preferují soukromí před masovou návštěvností a sdílení saunování s ostatními lidmi. Vlastní domácí sauna má své výhody. O co tedy přesně jde? Příkladem nám mohou jít Finové, pro které je domácí sauna běžnou záležitostí. Jedná se o saunu vybudovanou v soukromí vašeho domu, bytu nebo třeba chalupy, postavenou pouze pro vás a vaše osobní účely. Výhodou je, že si ji můžete vysnít zcela dle vašich představ, a to do každého detailu.

Saunujte se kdykoliv

Můžete se jít saunovat, kdykoli se vám zachce, nemusíte čekat na vhodnou otevírací dobu či proces složitě plánovat. Sami si zvolíte, zda a jakou použijete vonnou esenci, nemusíte brát ohled na nikoho dalšího. Sauna má být o relaxu a naprostém uvolnění, pokud se proto necítíte dobře mezi spolusaunujícími, nemůžete očekávat, že se výše zmíněné faktory dostaví. Pokud však budete sami, dopřejete si ničím a nikým nerušené chvíle klidu a pohody.

 

Jestli o vlastní sauně přemýšlíte, nebojte se nás kontaktovat. Odborníci vám vyjdou vstříc, vyslechnou a ochotně poradí s každou vaší otázkou. Nemusíte se obávat ani malých či nevhodných prostor. Díky našim službám sauny na míru se nestane, že bychom vám nedokázali vyhovět, a nesplnili tak váš sen a veškeré představy o dokonalé sauně. Zkonzultujeme vše, od typu, umístění, materiálu a ochlazovací lázně, přes saunové příslušenství až po doplňky.

 

Vlastní sauna doma

Pravidelné saunování zlepšuje prokrvení a celkový stav organismu

Dobře provedená domácí sauna může kromě výše zmíněných výhod také pomoci s vyhříváním vaší domácnosti, a tím výrazně ulehčit vašemu rozpočtu. Zdravotní benefity a pozitivní vliv saunování na lidský organismus jsou dnes již dobře známy. Pravidelné navštěvování sauny vám zlepší termoregulaci, prokrvení a obranyschopnost. Zvýší se vaše odolnost, takže nepodlehnete prvnímu zimnímu nachlazení. Pomoci se můžete dočkat také v oblasti atopického ekzému a akné. V neposlední řadě má sauna významný vliv na vaši psychickou pohodu a odbourávání stresu. Kumulovaný stres, v dnešní době častá záležitost, může v budoucnu propuknout až v závažná onemocnění. Proč tomu tedy nepředcházet
a nedopřát svému tělu tento malý velký luxus.s