Venkovní vířivka pro relaxaci po celý rok

Jak udělat, Jak na to
01.07.2019

Na každé zahradě by měl být vodní prvek. To vám řekne každý, kdo nějakou zahradu vlastní. Protože zvláště děti vodu milují v jakékoli podobě. A tak rostou u českých rodinných domů bazény jako houby po dešti. 

Nic proti bazénům. Zvláště nerezový bazén vás dokonce přežije. Jenže sebelepší bazén nenahradí vířivku. Už jen proto, že vířivku můžete používat po celý rok, i v těch největších mrazech.

Kam vířivku umístit?

Najít pro domácí vířivku to nejlepší místo je nejdůležitější krok. Protože na tom, kde vířivka bude umístěna, záleží to, jak si koupel v bublinkách užijete a jaké si z ní budete odnášet zážitky. Nevěříte?

Vířivka (někdy se jí také říká Whirlpool) je zatraceně těžká věc. Doslova. Samotná vířivka s technologií váží stovky kilogramů. A když připočtete vodu, často se dostanete až na váhu kolem 1,5 tuny. Takže jednou zvolené místo bude definitivní. Proto ho vybírejte pečlivě.

Pokud se naši zákazníci ptají, jak bychom si vířivku umístili my, z našich zkušeností tvrdíme, že nejlepší volbou je venkovní vířivka

 Wellness Vision - vířivka po celý rok
Venkovní vířivka - to co vám můžeme doporučit!

 

Pod širokým nebem získá koupel v teplé vodě plné bublinek nový rozměr a poskytne vám spoustu nepoznaných zážitků. Jen si to představte: kolem vás poletují vločky čerstvého sněhu a vy jste po krk v horké vodě. To vám vířivka v koupelně nikdy nenabídne. 

Vířivka na terasu vám poskytne dostatečné soukromí a neochudíte se o zážitky z okolního prostředí. Je to skvělá volba, pokud má vaše terasa dostatečnou nosnost.

Máte-li vlastní pozemek a na něm zvědavým pohledům skryté místo, bude vaší jasnou volbou zahradní vířivka. Jen nezapomeňte, že pohled z vířivky by měl být na něco hezkého – například na oblíbený strom nebo jezírko. 

Většina vířivek je dnes navržená tak, že umožňuje při instalaci natočení do požadovaného směru výhledu. Vířivka na zahradu

Vířivka na zahradu a po celý rok

Abyste se při výběru domácí vířivky nespálili, doporučujeme si vířivky vyzkoušet. Lehátka whirlpoolu by vám měla padnout jako ulitá. Musí být pohodlná, abyste si pobyt ve vířivce dokonale užili. Stejně tak věnujte pozornost umístění masážních trysek – některé levné vířivky je ani nemají zapuštěné, takže mohou tlačit.

Několik vířivek od osvědčených evropských výrobců si můžete prohlédnout a vyzkoušet ve wellness showroomu společnosti Wellness Vision v Praze – Uhříněvsi. Neváhejte a domluvte si nezávaznou návštěvu.

 

www.wellness-vision.czs