Venkovní akce nebo svatba – prozradíme, jak na to!

Jak udělat, Jak na to
27.03.2019

Čeká vás organizace venkovní slavnosti, party nebo svatby – podívejte se, na co se včas zaměřit, abyste nebyli později nemile překvapeni.

Pozor na počasí!

Naše země se může pyšnit mnohými krásami, za které vděčí i bohužel mnohdy nepříjemně nestabilnímu počasí – potřebujete zorganizovat venkovní akci a nechcete, aby vás sežehlo slunce nebo omýval déšť? Pro každý případ je dobré si včas zajistit zastřešení akce, někdy i mírný čerstvý větřík dokáže zkazit celou akci. Půjčovna party stanů v Praze vám nabízí různě velké a rozličně řešené stany, které jsou vhodné ke komerčním i soukromým akcím. S dobrými stany vás žádné rozmary počasí nepřekvapí!

Máte dostatečný počet míst?

Není nic horšího než si do venkovního prostoru tahat židle. Jsou nestabilní a propadají se i do drobných nerovností. Místo klidné akce tak můžete být svědky nepříjemného faux-pas. Rozkladatelné soupravy, k nimž se vejde až 8 lidí, jsou skvělým řešením pro každou venkovní akci – víte o tom, že se jim říká pivní sety? Pronájem pivních setů zajistí dostatečný počet míst k sezení i pro vámi pořádanou venkovní akci. Všichni účastníci akce tak ocení možnost sesednout si pospolu a vzájemně se lépe poznat.

 

Venkovní akce nebo svatba – prozradíme, jak na to! Venkovní akce nebo svatba – prozradíme, jak na to!

A co občerstvení?

Pro venkovní akce je více než vhodná volba grilu – připravíte čerstvě opečené maso s nezaměnitelnou vůní. Kvalitní firmy zajišťující pronájem grilů by vám vždy měly nabídnout i možnost využití dovozu paliva do grilu, stejně jako by měla být samozřejmost možnost zapůjčení přívěsného vozíku pro přepravu grilu. Budou na akci děti? Potěšte je zapůjčením párkovače na hot dogy a vámi pořádaná akce bude bezchybná! Jakou dobrotu máte v plánu přichystat na vaší akci?

S dostatečným předstihem si obstarejte vše potřebné a vaše akce bude slavit obrovský úspěch!s