Setříděné vzpomínky?

Jak udělat, Jak na to
08.10.2018

Všichni to určitě znáte. Máme to všichni stejné. Nahráváme plno videí, z dovolených, jak nám rostou děti, když jsme si koupili nového mazlíčka do rodiny... Videa uložíme na disk a když se na ně chceme podívat, najednou zjistíme, že jich je tolik, že nejsou nijak roztříděné a že vlastně ani nevíme, kde co najít a kde se na co podívat.

Právě proto byla spuštěna nová aplikace videolide.cz, což je zbrusu nový software pro práci s video soubory. Videolidé nám umožní ovládání a roztřídění video dat.  Ať už se jedná o videa z fotoaparátu, z kamery nebo i dnes velmi oblíbená videa z mobilního telefonu. Aplikace pracuje i s digitalizovanými VHS nahrávkami. Žádný video soubor není problém.

Pomocí velmi jednoduchého a intuitivního ovládání můžete vždy najít to video, které právě hledáte. A to s velkou rychlostí.

Jak se v aplikaci hledá?

Při vývoji aplikace jsme kladli hlavní důraz na to, aby hledání bylo jednoduché a zvládl ho opravdu každý. Dohledání určitého snímku v záběru je s naší aplikací extrémně rychlé. Intuitivní ovládání a přehledný design Vám zajistí kompatibilitu s každým počítačem.  Stačí jedno kliknutí a spustíte si video, které jste si přáli najít.

Hledat můžete i pomocí funkce inteligentního hledání. Nemusíte nikoho označovat,  tagovat, nemusíte zapisovat žádné poznámky. Stačí napsat jedním slovem, co ve videu chcete najít a je to! Inteligentní vyhledávání vám nalezne například všechny záběry, kde se nachází pes, pokud napíšete do vyhledávače slovo "pes".

Jak to celé funguje?

Videolidé je standardní přehrávač, který je integrovaný ve vašem webovém prohlížeči. Nemusíte si tedy instalovat žádné kodeky, automaticky se otevře po spuštění Vašeho video souboru. V tomto prohlížeči najdete plno užitečných funkcí jako je manažer video souborů, intuitivní ovládání a přehlednost, speciální funkce jako chytré náhledy, vizuální hledání, klíčové momenty a další.

Jak získám videolidé?

Aplikaci videolidé si můžete instalovat zdarma. Stačí si ji stáhnout a spustit instalaci aplikace ve Vašem počítači. Poté jen přidáte Vaše videa, vyberete složky, kde jsou videa uložená v počítači. Vygenerují se Vám automaticky chytré náhledy všech videí a vy se již můžete začít bavit - vyhledávat záběry, přehrávat je, třídit je. s