Prodej nemovitosti. Jak na něj?

Jak udělat, Jak na to
14.04.2020

V dnešní době již existuje mnoho serverů, kde můžete nabízet k prodeji vaši nemovitost. Na některých portálech neplatíte nic, na některých i desítky korun měsíčně. Počítat však musíte s omezeným počtem zájemců, které oslovíte, což není výhodné, pokud na prodej nemovitosti spěcháte. Při prodeji s realitní kanceláří však buďte vždy obezřetní a vybírejte ji pečlivě. U některých realitek se můžete jen domnívat, zda-li vám udělají dobrý marketing, a zda-li zveřejní vaši nemovitost i na více navštěvovaných serverech. V takovémto případě však budete platit provizi vždy, a to velká většina prodávajících považuje za velkou nevýhodu.

 

Přímý prodej nemovitosti bez realitky a bez provize

Nechcete nechat prodej bytu či domu na realitní kanceláři a je vám bližší přímý prodej tzv. bez realitky? Pak byste si měli podniknout nezbytné kroky k tomu, aby se nemovitost prodala v co nejkratším čase. Jeden z takovýchto kroků je zútulnit interiér, vymalovat a uklidit osobní věci před tím, než začnete fotit. Správně vytvořená fotografie zvelebí vaši nemovitost a v první řadě zvýší zájem u budoucího kupce. Prodejem bez realitky nejenže ušetříte peníze za provizi, kterou byste jinak museli platit realitní kanceláři, ale budete moci také jednat přímo se zájemci o vaši nemovitost, kterou znáte nejlépe jen vy.

 

Sazby hypotékSazby hypoték? Jak prodat nemovitosti bez realitky?

 

Existují i alternativy, které umožní inzerci zdarma

Realitní samoobsluha je přesně to, co hledáte! V rámci služby máte celoplošnou inzerci v celé České Republice zdarma, na více než 50 nejžádanějších realitních serverech, kde zájemci nemovitost hledají. Po vložení nabídky je inzerce nemovitosti zdarma, neplatíte žádné poplatky nebo měsíční či týdenní balíčky.

Realitní samoobsluha je skvělé řešení pro vás! A zdarma!

 

Jak prodat nemovitost bez RKJak prodat nemovitost bez RK?s