Populární LED vánoční osvětlení

Jak udělat, Jak na to
31.10.2018

Je žádoucí, aby o vánočních svátcích naše domovy, zahrady, chaty, chalupy, obchody, firmy a ostatní společenské budovy byly ošperkovány vánočními symboly: betlémská hvězda, andělé, vločky, sněhuláci, sobi, Santa Claus, nesmí chybět efektní LED vánoční osvětlení. Různé vánoční ozdoby, andělé, hvězdy můžete jednoduše vyrobit z papíru a dozdobit stuhami.  V dávných dobách rodiny z různých materiálů vytvářeli betlémy, kde byly umístěny postavy Svaté rodiny a zvířat, a u vchodu stáli pastýři a mudrci. Dnes můžete použít zjednodušenou verzi. Koš je pokryt smrkovými větvičkami a uvnitř je ikona Vánoc – malý Ježíšek v krmítku pro lesní zvířata.

Jaké jsou nejoblíbenější vánoční světla?

LED vánoční osvětlení venkovní, neboť díky nim vytvoříte kouzelnou atmosféru v interiéru a hlavně ve venkovním prostředí. Po světelných řetězech je nejvíce populární klasická forma girland rampouchy, které se používají k výzdobě střechy a oken, stejně jako dlouhé přímé girlandy na zdobení stromů a keřů. Malá rada: Pokud máte stožár v přední části domu, umístěte od zdola až k samému vrcholu dlouhý řetěz LED vánočního osvětlení. V prodeji jsou girlandy ve formě mřížky a záclony. Kromě světelných řetězů, jsou také populární LED Duralight, což je dekorační světelná PVC hadice v níž jsou rozmístěny LED světelné diody umístěné v silikonové náplni. Žárovky jsou velmi blízko u sebe a při pohledu z dálky tvoří souvislou linii.

LED vánoční světla do pokoje

Nejběžnější jsou klasické LED vánoční řetězy, které bývají nainstalovány na parapety nebo police stejně jako trojúhelníkové „adventní svíčky“, jakož i svítidla s malými žárovkami na koncích trubek instalovaných ve dvou nebo třech řadách, jež se nazývají polární světla. Akrylové postavy a zvířata s LED podsvícením našly taktéž své obdivovatele. Studené světlo pyramida, lední medvěd nebo jelen navodí harmonický vzhled v téměř každé domácnosti nebo kanceláři. Malé postavy tohoto druhu se dokonale hodí jako noční lampa pro dětský pokoj.

 

Inspirace pro vánoční výzdobu!s