Pončo není jen módní doplněk

Jak udělat, Jak na to
26.06.2019

Ponča jsou moderním a elegantním módním doplňkem, který si své uplatnění našel i u vodních sportů. Sportovní ponča slouží především k tomu, abyste po vodním sportu neprochladli.

Tento módní doplněk vám zajistí to, že vaše tělo bude v teple před i po sportovním výkonu. Tuto funkci vám zajistí kvalitní materiál, z kterého jsou ponča vyrobena.

Jejich střih vám umožní jednoduché a pohodlné převléknutí z plavek nebo mokrého neoprenu. Pojďme si ponča představit a ukázat v čem jsou tak oblíbená.

Funkce vodního sportovního ponča

Jestliže budete dlouho ve studené vodě, můžete velmi snadno prochladnout. Tomu účinně zabraňuje použití ponča určeného pro vodní sporty. Udrží vás po celou dobu v teple díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Pončo není jenom módní doplněk
Pončo není jenom módní doplněk 

 

Jednoduché je také převlékání, které můžete uskutečnit přímo na pláži, aniž byste se museli stydět.

Materiál vodního sportovního ponča

Pokud uvažujete o koupi tohoto skvělého doplňku, určitě na něm nešetřete. Nejkvalitnější modely jsou vyráběny ze 100 % polyesteru a zaručují maximální pohodlí. Přísadou při výrobě může být i bavlna.

Náhrada za klasický ručník

Pokud jste se rozhodli pořídit si pončo, je jasné, že vás investice vyjde dráž než za klasický ručník. Ponča totiž neslouží jen jako osuška, ale dají se využít i pro vodní sporty. Výhodou je jejich tepelná ochrana a dobré pohodlí.

Ponča a jejich dostupné varianty

Ponča Mystic

Tato jedinečná ponča jsou ideální pro vodní sporty nebo pro pobyt u vody. Vyráběny jsou z kvalitního 100 % polyesteru a velmi dobře sají vodu. Dají se mimo jiné využít i jako ručník. Značková ponča Mystic lze pořídit kolem 1 500 Kč.

Ponča Mystic, Ponča plážové, Ručníkové pončo
Ponča Mystic, Ponča plážové, Ručníkové pončo 

Plážové pončo

Plážová ponča jsou na pláži skvělým módním doplňkem. Hodí se zejména v těch nejteplejších letních dnech, protože jsou vyrobeny z kvalitního vzdušného a příjemného materiálu. Plážové pončo existuje buď dětské, dámské nebo pánské.

Nejčastěji se dá pořídit za 1 000 - 2 000 Kč. Dětské varianty jsou levnější a stojí zhruba 500 - 1 000 Kč a nabízí mnoho barevných variant i s obrázky.

Ručníkové pončo

Jak již název napovídá, ručníková ponča slouží jako klasický ručník. Existují v několika barevných provedeních a většina modelů disponuje i kapucí. Vyráběny jsou z polyesteru nebo z bavlny.

Ponča dětská, dámská i pánská
Ponča dětská, dámská i pánská 

 

Jejich cena se pohybuje kolem 1 500 Kč a lze sehnat jak dětské, tak i dámské a pánské ručníkové pončo. Tyto modely se opět dají pořídit za cenu kolem 1 500 Kč.

Ponča jsou v dnešní době velmi oblíbená. Mnoho milovníků vodních sportů si je pořizuje, aby nenastydli. Dokonale fungují také jako ručník, který saje vodu.

Jednou z variant jsou plážová ponča, která jsou jedinečným letním doplňkem. Ponča se prodávají dětská, dámská a pánská v mnoha barevných variantách, kde si určitě každý vybere.

Autor: Mysticstores