Mobilní bydlení – Tiny House

Jak udělat, Jak na to
02.07.2021

V dnešní době se začíná rozšiřovat mobilní bydlení, tzv. tiny house bydlení.  Co to mobilní bydlení znamená? Dříve se pod tímto pojmem vybavili maringotky a karavany, ale dnes tomu tak již není.  Tiny house znamená v překladu malý domeček. A proč tedy mobilní cestování? Jedná se domeček na kolečkách nebo takový, který jednoduše přestěhujete, který na malé podlahové ploše nabízí plnohodnotné bydlení (ať už trvalé či sezónní). Tento druh „bydlení“ je úžasný pro cestovatele, dobrodruhy a objevitele, kteří chtějí mít své pohodlí a  kdykoliv „přestěhovat“ svůj domek na jiné místo a tak objevovat různé kouty a kraje nejen naší republiky.

Jak Tiny House vypadá.

Tiny House jsou malé domky, ve kterých máte všechno, co potřebujete. Jsou promyšlené do detailu, mají plnohodnotnou kuchyň, místo pro spaní, koutek se stolem, úložné prostory a to všechno máte kdekoliv pořád s sebou. Tiny housy mají přípojky pro vodu, elektriku, kanalizaci, takže v se v nich dá žít jako v každém bytě nebo domku.  Vytápění, izolace stěn a střechy je také samozřejmostí, takže ani zima pro Vás není v tiny house problém.

Jak to funguje?

Tiny house si přestěhujete, kam zrovna chcete. Pronajmete si pozemek (stejně tak, jako byste si pronajali třeba byt nebo dům) a tam přijedete a připojíte tiny house na přípojku a můžete bydlet. Nepotřebujete žádné stavební povolení. Tento koncept je již velmi oblíbený v zahraničí, kde běžné funguje systém pronajímání pozemků právě pro tyto účely.

V České republice Vám rádi poradíme a „rozjedeme“ s Vámi Vaše mobilní bydlení na www.TinyHouseSpace.com.

TinyHouseSpace.com

Naše společnost Vám pomůže a poradí ve všech oblastech týkajících se mobilního bydlení v TinyHouse. Pomůžeme Vám s nákupem Vašeho domečku, poradíme, jak a kde najít vhodný pozemek na jeho ukotvení. Spolupracujeme i s pojišťovnou, takže Vám Váš domek pojistíme, abyste měli jistotu, že pokud se s ním něco stane, budete mít zajištěnou pomoc pojišťovny.

V případě, že si chcete postavit svůj TinyHouse sami, i to není u nás problém. Máme poradce, kteří staví Tiny housy již roky a tak Vám poradí, na co si dát pozor, co kde jak udělat, čemu se vyhnout.

A pokud jste naopak majitelem pozemku a rádi byste ho poskytli těm, kteří by si chtěli u Vás ukotvit jejich domeček, kontaktujte nás a pomůžeme i s tím.

Je to tak jednoduché, navštivte www.tinyhousespace.com  a začněte si užívat volnosti, svobody a dobrodružství!

 s