Malování v Praze

Jak udělat, Jak na to
08.10.2018

Sháníte malíře, natěrače, lakýrníky, kteří působí v Praze?  Chcete spolehlivou firmu, která dovede vymalovat pokoj, chodbu, schodiště, nalakovat okna a dveře, připraví si veškeré prostory pro malování a po práci uklidí a vrátí vše do pořádku jako to bylo předtím?

Potom jsme tu, malíři pokojů Praha.

 

Malýřské i natěračské práce

 

Mezi naše specializace patří malířské, lakýrnické, natěračské, tapetovací práce, ale lze si s námi domluvit i speciální techniky jako je třeba benátský štuk, traventino romano, antické  zeminy florentské, nástěnné malby, variopaint, okrasné lišty nebo fládrování.

Malíře pokojů Praha i můžete objednat kdykoliv, volejte nás nonstop, kdykoliv i během víkendů a svátků. Objednat si nás můžete telefonicky nebo emailem.

 

Naši malíři působí po celé Praze a blízkém okolí. Malujeme domy, byty, komerční prostory, zdravotní střediska, nemocnice, lékárny, ale také například schodiště, chodby, sklepy a další.

Vždy nás kontaktujte a domluvíme si veškeré možnosti. Nabízíme také slevy pro seniory, ZTP klienty, studenty nebo stálé klienty, kteří si od nás nechají malovat již poněkolikáté.

Na našich webových stránkách http://www.maliripokojupraha.net naleznete veškeré informace o našich nabízených technikách. Naleznete zde i orientační ceník a můžete si podle velikosti místnosti i spočítat cenu malování.

 

Pokud potřebujete poradit s barvou, kterou budeme malovat, tak to je předem splněné přání. Vybereme s Vámi nejvhodnější barvu, zda chcete barvu do exteriéru nebo interiéru, omyvatelnou, latexovou, již namíchaný odstín nebo barvu, kterou Vám ručně namícháme. Na našem webu nalezte nabízené odstíny, ale není problém, když budete mít barvu již vybranou. Vymalujeme Vám, jak si budete přát.

 

Malování tradičně i netradičně

 

Všechny naše práce přizpůsobíme účelu, malujeme tradičními i netradičními technikami.

Po dokončení malování Vám pomůžeme s úklidem, umyjeme okna po malování, odstraníme zakrývací folie a postaráme se o jejich odstranění, uklidíme zárubně, sanitární zařízení, vyčistíme kachlíky a součástí naší práce může být i sestěhování nábytku a uvedení místnosti do původního stavu před malováním.

Po dokončení našich prací bude Váš dům či byt vypadat stejně, často mnohem krásněji a čistěji než před malováním. A to je cílem každé naší zakázky. s