Luxusní vířivky Villeroy & Boch

Jak udělat, Jak na to
08.10.2018

Představujeme Vám luxusní vířivky Villeroy & Boch - vířivku Just Silence a vířivku Compact.

Tyto luxusní vířivky jsou vyrobené ve výrobně firmy Villeroy & Boch, která je unikátním výrobcem na trhu vířivek. Vířivky jsou naprosto výjimečné a při jejich používání se budete cítit jako král.

Jet Paks systém

Vířivky obsahují patentovaný systém Jet Pak II, díky kterému je ve vířivce o 90% potrubí méně než mají jiné vířivé vany. Díky tomu jsou tyto luxusní vířivky velmi úsporné. Potrubí, které vede vodu ve vířivce, je vedeno převážně teplou lázní a proto nedochází k jejímu ochlazování okolním vzduchem. Vířivky jsou samozřejmě izolované pěnovou izolační výplní, což zajišťuje ještě menší úniky tepla a nutnost dalšího ohřívání vody.

Jet Paks systémy je výhodný také z hlediska možnosti masáže, kterou si můžete ve vířivce dopřát. Jet Pak panely můžete kdykoliv za provozu vyjmout a vyměnit za jiný panel a tím si můžete změnit druh masáže. Jet Paks panely si můžete libovolně dokupovat a tak máte v jedné vířivce plno možností a druhů masáží. Tento sytém nenajdete u žádného jiného výrobce vířivek.

Tvar vířivky

Naše luxusní vířivky jsou také specifické tím, jaký mají tvar a design. V těchto vířivkách je tvar konstruován tak, že se v nich cítí pohodlně každý člověk, ať se jedná o drobnější dámu nebo o velkého, statného muže. Jejich konstrukce je uzpůsobena jak pro vysoké lidi, tak pro uživatele menšího vzrůstu. Každý si vybere a bude se cítit ve vířivce maximálně pohodlně.

Vybavení luxusních vířivek

Luxusní vířivky Villeroy & Boch řady Just Silence a Compact jsou dodávány již se základním vybavením v ceně. Tímto vybavením je termokryt, který chrání vířivku před zbytečným únikem tepla, ale také chrání před nečistotami. Dále je v základním vybavení interní i externí osvětlení, nerezové trysky , ozónová automatická filtrace, pěnové podhlavníky pro komfortní sezení. Naše luxusní vířivky mají také dotykový display s intuitivním ovládáním pro jednoduché a jasné ovládání, které zvládne úplně každý. s