Luxusní saunu na e-shopu nekoupíte. Proč?

Jak udělat, Jak na to
25.04.2019

Hned na začátku si nalijeme čistého vína – sauny, které najdete na internetu a svítí pod nimi tlačítko „koupit“ a vejdou se do „košíku“ mají spoustu vlastností, ale s kvalitou toho často moc společného nemají.

Spousta kompromisů… ale je to levné!

Typová sauna vlastně nemusí být špatná volba v případě, že rozměr takové sauny přesně sedí s prostorem, kam chcete saunu umístit. Vždy to však bude větší či menší množství kompromisů.

 

Určitě bude sauna z e-shopu mnoha lidem vyhovovat, zvláště pokud je rozhodujícím faktorem cena. To není nic špatného a dokonce, pokud si dáte s výběrem opravdu práci, lze občas narazit na fajn kousek. Ale narovinu – luxusní sauna to není.

Dokonalý komfort, skvělá výbava a rozměr přesně na míru

Prosklená čelní stěna, barevně podsvícené elegantní opěrky zad, hvězdné nebe na stropě, příjemná vůně z automatického dávkovače saunové esence a relaxační hudba z vestavěných reproduktorů – to je jen část výbavy, kterou mohou mít luxusní sauny 21. století.

 

Sauny 

 

Srdcem každé sauny jsou kamna a regulace. Zde poznáte velmi snadno, zda výrobce šetřil nebo si dal záležet na pohodlí a jednoduchosti ovládání. Zapomeňte na tlačítka, hitem jsou velké barevné dotykové displeje, kde s vámi sauna komunikuje v češtině.

 

U finské sauny si lidé nejčastěji stěžují na to, že trvá dlouho, než se roztopí. To u luxusní sauny (a konkrétně saunových regulací EOS Emostyle) odpadá – několika kliknutími na barevný displej si nastavíte až týdenní časovač zapnutí sauny, takže když dorazíte z práce, bude už vaše sauna připravená.

 

Sauny 

 

Největší výhodou je však rozměr na míru, kdy se sauna vyrobí přesně do výklenku nebo prostoru, kde ji chcete mít. Luxusní sauna to je velký podíl ruční práce, pečlivé řemeslné zpracování, důraz na detaily a téměř vždy výroba v ČR.

 

Stěny sauny můžete mít prosklené, dřevěné nebo dokonce z kamene: aktuální trend jsou dýhované kamenné desky Rohol ve stovkách variant vzhledu. Takto vyrobená sauna na klíč se stane klenotem vašeho interiéru.

 

Luxus a dokonalou relaxaci si však můžete užívat i na terase nebo na zahradě. Venkovní sauny jsou skvělou volbou pro každého, kdo se chce saunovat blízko přírodě. A je to dost možná ten nejlepší způsob saunování – například ve Skandinávii se traduje, že saunování venku má dvojnásob pozitivní účinky.

 

Sauny 

Sauna se nevybírá jen očima!

Je to tak. Svoji budoucí saunu si musíte vyzkoušet. Posadit se, přivonět k použitému dřevu, přejet rukou po pečlivě opracovaných lavicích… Rozdíly jsou především v detailech. A prohlížením katalogu je nepoznáte.

 

Přijeďte se nezávazně podívat do saunového showroomu v Praze – Uhříněvsi. Budete si moci prohlédnout a třeba i vyzkoušet několik modelů luxusních saun s různým stupněm výbavy. Kontaktujte nás a rezervujte si termín vaší návštěvy.

 

www.saunasystem.cz