Kam s fotkami?

Jak udělat, Jak na to
07.10.2019

Kam s fotkami, aby se nepoztrácely? Přece do fotoknihy!

 

Jestli doma neustále řešíte, kdo kdy vytáhl kterou fotku z fotoalba a nevrátil ji tam, máme pro vás řešení: fotokniha. Z té vám nikdo nic neukradne, leda by vytrhl celou stránku. Ale to by si snad nikdo nedovolil!

 

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit pro výrobu fotoknihy HappyFoto. Nejen proto, že bylo první společností, která fotoknihy v Česku nabízela a vyráběla, ale teď k tomu máme ještě jeden důvod: je zatím jedinou společností, u níž si rozpracovaný projekt můžete uložit do cloudu. To znamená, že si například fotoknihu navrhnete v mobilním telefonu, pak si ji vyšperkujete v práci na počítači a objednáte ji z domácího počítače, až vám ji hlava rodiny schválí. A je jedno, jestli používáte PC nebo Mac, Android nebo iOS. Nová appka od HappyFota běží všude stejně.

 

happy-foto

 

Kromě fotoknih si můžete u HappyFota objednat také třeba fotokalendáře, fotoobrazy nebo různé fotodárky. Takže jestli víte o někom, kdo touží po fotce z vašeho rodinného fotoalba, můžete mu ji nechat vytisknout třeba na zástěru nebo na hodiny. Možností najdete u HappyFota habaděj!

 s