Jak vydělat na krátkodobém pronájmu?

Jak udělat, Jak na to
03.06.2019

Máte napjatý domácí rozpočet? Přemýšlíte o tom, jak zvýšit své měsíční příjmy? Nebojíte se změnit zajeté zvyklosti? Jedinou podmínkou, jak začít vydělávat pomocí nemovitosti, je mít ji v osobním vlastnictví. Měsíčně si můžete přijít až na o polovinu vyšší příjem, než na jaký jste zvyklí.

 

Krátkodobé pronajímání nemovitosti je stále oblíbenější. Svědčí o tom 25 tisíc spokojených klientů, evidovaných v airbnb agenturách, kteří prokazatelně využili služby dočasného ubytování v soukromí. Poptávka po nových objektech za „lidovou“ cenu totiž stále sílí.

Jak se stát hostitelem?

Rádi byste vyzkoušeli roli pana domácího, přivydělali si nějakou tu „kačku“ a nevíte, jak na to? Správa bytu k pronájmu je doménou odborníků, kteří mají proces airbnb v malíčku. Nejenže dokáží zajistit klientelu, ale umí se postarat o praktický souběh věcí, od ubytování počínaje, po úklid a fakturaci konče. Svěřit se do jejich rukou je nejlepší možnou volbou pro všechny začínající pronajímatele.

 

Na počátku spolupráce profesionálové pomohou s určením ceny za pronájem bytu tak, aby byla optimální pro danou lokalitu, velikost a kategorii. Dostanou vás do nejméně pěti on-line platforem, na nichž se denně pochybují tisíce potenciálních hostů. Pakliže chcete být vidět a získat slušné hodnocení, pracujte společně na svém profilu a optimalizujte interakci.

 

Krátkodobý pronájem - LetMeIn
Jak se stát hostitelem pro krátkodobé pronajímání nemovitosti? 

Služby k nezaplacení

Spolupráci lze nastavit zcela individuálně. Někteří majitelé se spokojí se základním balíčkem služeb, do nichž spadá správa profilu, nastavení a správa nabídky, její prezentace v on-line prostředí a profesionální fotografie. Ti, kteří chtějí mít starostí co nejméně, si mohou přiobjednat nepřetržitou komunikaci s hosty, úklidové a servisní služby nebo osobní check-in/out. Ceny za správu krátkodobého pronájmu se pohybují do 20% ze zisku. Objednat je můžete prostřednictvím internetového formuláře.

 

Skrze komplexní služby pro všechny hostitele i hosty na sebe třetí strana bere veškeré starosti, které jsou s krátkodobým pronájmem spojovány. Objektivní senzor udrží v obchodním vztahu kýženou bilanční rovnováhu, profesní nadhled a laickou úroveň staví do roviny ryze profesionální.s