Jak si vybrat párty stan

Jak udělat, Jak na to
08.10.2018

Venkovní událost může být příjemná a osvěžující; chladný vánek při západu horkého slunce, nese se smích spokojených hostů, voní lahodné pokrmy. To je ta správná atmosféra zahradní slavnosti.  Ovšem, co si počít, když se venku zatáhne a začne pršet? Kvalitní párty stany spolehlivě zastřeší každou párty nebo firemní či prodejní akci.  Existuje mnoho důvodů proč si pořídit párty stan.

 

Které věci je nutné uvážit před nákupem stanu:

  • Kolik k vám pravidelně dochází hostů a co od akce očekávají? Čím máte více přátel, tím větší stan budete potřebovat.
  • Jaký druh podnebí převažuje ve vašem kraji? Pokud žijete ve vlhkém prostoru, bude to mít vliv na druh materiálu, který chcete použít pro svůj stan.
  • Budete potřebovat další prostor pro stoly, židle, a jídlo? Možná i kapelu? Pokud ano, budete potřebovat velký stan vyrobený z materiálu, který se hned nepoškrábe nebo neroztrhá.
  • Pořádá se vaše akce ve večerních hodinách nebo v průběhu dne? Pokud ano, budete potřebovat osvětlení a topení, noc je chladná. Doporučujeme i snadno rozložitelné nůžkové stany. Některé party stany mají strukturální rysy, které umožňují zavěsit světla.
  • Jaký povrch je tam, kde se akce bude pořádat? Beton? Tráva? Dřevo? Asfalt? To také ovlivňuje výběr materiálu, který se nejlépe hodí pro vaše potřeby.

 

Volba párty stanu zahrnuje detaily, které je nutno promyslet

Výše uvedené argumenty pro nákup párty nebo nůžkového stanu je základní vodítko, pro dobrý začátek. Jedna věc k zapamatování je, že ne všechny stany jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Některé z nich jsou z plátna, jiné z polyesteru, další jsou vyrobeny z nylonu, a tak dále. Velký výběr se nalézá ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, kde párty stany nabízejí za rozumnou cenu. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma, oceníte spolehlivou klientskou podporu.

 

 

 

 

 

 

 s