Jak pojistit dům i domácnost?

Jak udělat, Jak na to
01.09.2020

Většina z nás už někdy slyšela o tom, že není od věci mít zřízené pojištění domu. Nikdo nikdy neví, co špatného se může stát a kdy se mu bude pojistné plnění hodit. Prospěšnost tohoto opatření nelze podcenit, přestože mohou být zpočátku určité věci nejasné.

Víte, jak se liší pojištění domu od pojištění domácnosti a která varianta se vám víc vyplatí? Pojištění domu se orientuje na skelet nemovitosti, jako jsou střecha, základy, okna nebo obvodové zdi. Interiér domu a jeho vybavení pak chrání pojištění domácnosti. Obě varianty se vztahují na klimatické vlivy, nešťastné náhody, ale i poškození vandaly nebo lupiči.

Rozsáhlé pojistné plnění

Pojistka ošetří vichřici, krupobití, ale i požár nebo záplavy. Řeší poškození budovy třetí osobou, stejně jako škody způsobené zvěří nebo motorovým vozidlem. V případě nouze zajistí nouzové ubytování až na 12 měsíců.

Mít pojištěnou domácnost se rozhodně vyplatí. Za prvé je pojištění budov a bytů s pojištěním domácnosti v jednom balíčku Bezpečný domov plus. Za druhé je ke komplexnímu pojištění majetku zdarma dodáno pojištění osobní odpovědnosti neboli pojistka na blbost. Ta kryje vás i celou vaši rodinu před vlastním nechtěným destruktivním chováním.

 

Jak pojistit domácnost, jak pojistit důmPojištění dmácnosti, domu i bytu?

 

Jak pojistku pořídit?

Pojistěte si domácnost online ve čtyřech jednoduchých krocích na webu ERGO pojišťovny a bydlete bez obav už od zítřka. Díky online kalkulačce se vyhnete riziku podpojištění nebo zbytečného přeplácení. Pojistná částka je navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti.

 

ERGO pojišťovna vám poskytne výhody stabilního a zkušeného prostředí. V České republice má již 25letou tradici. Pojištění majetku zahrnuje možnosti programů: Bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození i odcizení. Pro konkrétní nabídku stačí kontaktovat zákaznickou linku +420 221 585 111, na které vám rádi pomohou.s