Jak na to, aby se i ze „země dalo jíst“?

Jak udělat, Jak na to
26.08.2019

Čistota, půl zdraví. Rčení, které jasně vystihuje, že základní hygienické návyky, úklid prostředí a dezinfekce, že by se i z podlahy dalo jíst, se přímo úměrně odráží na lidské zdravotní kondici. Věděly to naše mámy, i mámy našich mám, vědí to i odborníci, kteří umí poradit, jak snadno a efektivně pořádek získat a udržet.

Není úplně snadné mít příbytek jako ze škatulky, zejména když doma bydlí děti. Ti dokáží sebelepší snahu o komfort proměnit v hotové „dopuštění“ během pár minut. Své o udržení pořádku vědí i majitelé obchodů, kanceláří a restaurací, kteří mají svůj byznys jako výkladní skříň. První dojem je pro klienta zásadní a rozhoduje o zisku, či prodělku.

Nekompromisní čistka

Aby se čištění podlah neminulo účinkem, je dobré občas zvolit taktiku strojového čištění, které je na hloubkové bázi a perfektně zvládne „stoletou špínu“, nejrůznější povrchy, dlažbu i se spárami, betony, linolea a další.

 

Jak na to, aby se i ze „země dalo jíst“?

 

Překážkou není ani mytí větších ploch, například garáží, které by se ruční formou čistily jen těžko. Bez povšimnutí odborného přístupu pak nemusí zůstat ani plochy, které bývají neprávem často zanedbávány a chátrají. Jedná se o nejrůznější haly, schodiště, pavilóny, chodby a místnosti, které se jednoduše nikomu uklízet nechtějí a všichni spoléhají na to, že se v nich špína jaksi ztratí. Péče o podlahy je ale kumšt, systémový souběh, jenž zemní část udržuje nejen v pořádku, ale zároveň zabraňuje jejímu chátrání.

Jako ze žurnálu

Pro vyšší estetičnost, která je záhodna například v kancelářích, restauracích, na recepcích nebo v salónech, je namístě navíc použít metody voskování. Vosk paradoxně snižuje kluzkost, zlepšuje vzhled a poskytuje povrchu ochranný film.

 

Jak na to, aby se i ze „země dalo jíst“?

 

Úklidovou a pečující službu si lze dopřát jednorázově nebo nasmlouvat pravidelný servis, což umožní pustit veškeré starosti o „nepořádek pod nohama“ z hlavy. Ceny za profesionální služby nejsou nikterak závratné. Mytí garáže lze s automatem + kartáčem pořídit od 4 korun za metr čtvereční, mytí dlažeb pomocí kotouče s padem se realizuje od 20 korun za metr. Čím větší plocha, tím je možné vyjednat větší slevu z výsledné práce.s