Ideální bydlení v Praze?

Jak udělat, Jak na to
01.08.2019

Na Vackově vzniká nová čtvrť!

Domek v přírodě za městem nebo byt přímo v Praze? Obojí má své výhody a nevýhody. Bydlení za městem předpokládá každodenní dojíždění do práce a rozvoz dětí do školy nebo na kroužky, na druhou stranu bydlení ve městě je často doprovázené ruchem dopravy, hlukem, nedostatkem parkovacích míst nebo zeleně. To však neplatí pro oblast horního Žižkova, kde vzniká nová čtvrť Na Vackově, která kombinuje obojí – klid v zeleni i výhody velkoměsta.

V zeleném srdci Prahy

Zeleň a klid jsou hlavními důvody, proč se lidé stěhují z metropole na venkov, příp. do satelitních městeček v dosahu. Projekt Na Vackově nabízí k prodeji byty v Praze na Žižkově, které jsou zasazeny přímo do samého srdce zelené Prahy. V blízkosti se nachází nespočet parků a lesoparků. Parky Na Krejcárku, Židovské pece, Rajská zahrada nebo Na Vítkově přímo vybízejí k aktivní relaxaci a sportování. Letní prodloužené dny tak lze strávit s dětmi hrou frisbee nebo vyrazit na tříkilometrovou cyklostezku pod Vítkovem, která vede bývalým železničním tunelem.

 

V zeleném srdci Prahy 

Občanská vybavenost i kultura

Oblast je ideální pro rodinné bydlení díky perfektní infrastruktuře a dopravní dostupnosti. Kromě toho je v okolí veškerá sociální a občanská vybavenost, nespočet zdravotnických zařízení, škol, školek a sportovních klubů. Mimo to, Žižkov není jen zeleným srdcem Prahy, ale také kulturním a sociálním meeting pointem. Ikonické kino Aero, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, divadlo Ponec, Atrium na Žižkově, Punctum nebo Palác Akropolis nabízejí denně nepřeberně možností zábavy, koncertů a divadelních představení.

 Tři stovky bytů v pěti objektech

Tři stovky bytů v pěti objektech

Stávající etapa výstavby developerského projektu Na Vackově podél ulice Malešická navazuje na již dokončené etapy v ulicích Rixdorfská, Na Vackově a Olgy Havlové. V té současné je na výběr na 342 bytů, ateliérů a nebytových prostor v celkem pěti objektech, které jsou dobře koncepčně řešené. Budovy nepřevyšují 12 pater, jsou členité a byty doplňují předzahrádky, balkony a lodžie. V současné chvíli probíhá prodej s předpokládaným předáním nemovitosti v průběhu roku 2021.s