Hledáte vlastní bydlení v Praze? Máme pro vás tip!

Jak udělat, Jak na to
04.08.2021

Zaplatit a čekat roky, než se bytové domy dostaví a budou připravené k nastěhování? Rezidenční projekt Byty u parku nabízí bydlení už příští rok, navíc ve znamenité lokalitě Prahy 3 hned v blízkosti parku Židovské pece. Celkem 11 nových bytových domů přivítá majitele 272 bytových jednotek s dispozičním řešením od 1+kk po 5+kk. Na výběr je stále několik bytů, které vynikají skvělou polohou v blízkosti centra metropole a výtečným vnitřním řešením.

Lukrativní lokalita Prahy 3

Být v centru dění se vyplácí. Nové byty Praha 3 jsou nejen v blízkosti centra a veškerých služeb, které Praha svým obyvatelům nabízí, ale také přímo návazné na blízký park Židovské pece. Stačí tak jen otevřít okno nebo udělat pár kroků a jste přímo v srdci zeleně třetího pražského obvodu. Kromě parku je nedaleko lesopark Vítkov, v obou parcích je možnost sportovního vyžití, jízd na kole nebo kolečkových bruslích, ale také hraní kolektivních sportů na veřejných hřištích. Děti naopak potěší dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkami nebo dopravní cvičiště.

Příjemné metropolitní bydlení

Rezidenční projekt Byty u parku navazuje na předešlé etapy výstavby v lokalitě na Vackově. V té současné se staví 11 bytových domů, které nepřevyšují 6 nadzemních podlaží, aby budovy nenarušily reliéf místní krajiny. Ve dvou podzemních podlažích se skrývají garáže a sklepní kóje, které přináleží k jednotlivým bytům. Všechny byty disponují předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Byty mohou mít až dvě předzahrádky a některé jednotky jsou s mezonetovým uspořádáním umožňující oddělenou pracovnu nebo pokoj pro hosty.

Žižkov žije!

Třetí pražská část se pyšní perfektní infrastrukturou a skvělou dopravní dostupností městskou hromadnou dopravou. Jednoduše zamknete dveře a za pár minut jste na některé lince metra. Bydlení v Praze na Žižkově je lákavé i pro svou atmosféru, v oblasti je množství divadelních scén, mimo jiné Žižkovského divadla Járy Cimrmana, hudebních klubů, ale také restaurací nebo hospůdek. Milovníci nezávislých filmů budou nadšeni z repertoárového kina Aero.s