Poraďte mi prosím, nějakou neotřelou barvu do ložnice, kterou všechny překvapím?

Napsal/a:Pavla
Přidáno:22.08.2016
Počet odpovědí:3 odpovědí


Rady pro: Poraďte mi prosím, nějakou neotřelou barvu do ložnice, kterou všechny překvapím?

0/5
   ( 0 hlasů)
Iva 22.srpna 2016 napsal:
Vyzkoušejte třeba módní béžovou nebo-li anglicky nude barvu. Jedná se o paletu barev točící se kolem jemně růžové, která se blíží odstínu pleti. Barvy mají více společného s bílou nebo světle béžovou než s jinými barvami. Nepůsobí přeslazeně, patří spíše do skupiny neutrálních tónů, díky tomujsou univerzální a dají se skvěle kombinovat prakticky se všemi barvami, doplňky a nábytkem. Zútulní ložnici a tlumí působení hodně výrazných barev (třeba s černou vypadají velmi hezky nebo tmavě modrou).
Jan 22.srpna 2016 napsal:
Šedomodrá nebo šedofialová vypadají hezky a uklidní Vás před samotným spánkem. Modrá obecně patří do ložnice - čistá, chladná a uvolňující barva. Barvou klidu je i zelená, ale u ní velmi záleží na tónu a její intenzitě. Můžete ji vybírat i čistě s ohledem na barvu nábytku - k tmavějšímu, lae i světlejším dřevům se hodí tmavě zelená, olivová. Žlutá a červená barva se vůbec nedoporučuje. Jsou to tzv. aktivní barvy, které působí ve velkých plochách agresivně. Na zářivé barvy byste také měla zapomenout - zkuste od vybrané barvy použít spíš pastelové nebo tmavé barvy.
Vanesa 22.srpna 2016 napsal:
Nebojte se třeba tapet v tmavých barvách nebo celoplošných samolepek na zeď, nejlépe v tmavších barvách, kdy podkladovou barvou může být světlejší, třeba i bílá nebo světlejší odstín hlavní barvy.

Poradit: