Nechte si sestavit nábytek

Jak udělat, Jak na to
07.10.2019

Znáte to všichni, potřebujete doma něco udělat, přivrtat, přišroubovat, opravit a není, kdo by měl čas, chuť a někdy ani sílu na to, to všechno udělat.

Nehledě na to, že se také často může stát, že doma začnete něco dělat, sestavovat, a do toho přiběhnou děti, že si chtějí hrát, že potřebují to či ono a nemáte ani chvilku klidu, abyste se mohli soustředit na svoji práci. A například s dětmi je i problém v tom, že Vám chtějí „pomáhat“, ale ve výsledku se akorát bojíme a hlídáme, aby na ně něco nespadlo, nebouchly se, nepíchli se o šrouby a podobně. A montovat nábytek v noci, když děti spí, je také nad lidské síly.

Kdo to sestaví?

Obzvlášť jsou situace, kdy se například stěhujete do nového domu nebo bytu, koupíte si nový nábytek, a není, kdo by ho složil. Návody jsou extrémně složité, nechce se vám je číst, studovat, jaký díl kam přidat, co kde spolu spojit, jaké šroubky použít. Nebo potřebujete mít nábytek sestavený rychle a nemáte čas na to, abyste strávili několik dní tím, že budete montovat a dávat všechno dohromady.

Sestavím, sešroubuji, přivrtám

V tomto případě není nic jednoduššího než mě kontaktovat. Mezi moje služby „hodinového manžela“ patří právě sestavování a montáže nově zakoupených skříní, poliček, komod, nábytku. Samozřejmostí je, že vám nábytek přišroubuji i ke zdi, pokud to bude potřeba. Na webových stránkách http://hodinovymanzel-uh.cz/ se můžete sami přesvědčit o tom, jaké služby poskytuji.

Pokud potřebujete něco sešroubovat, seřídit, kontaktujte mne na telefonním čísle +420 777 316 188, pan  Jaroslav Trubačík. Můžete se se mnou spojit i na emailu, napsat mi, co budete potřebovat a nechat své kontaktní údaje a domluvíme se a rád Vám pomůžu. Můj email je hodinovymanzeluh68601@gmail.com. (Hodinový manžel Uherské Hradiště, Zlín a okolí)

Pokud chcete přivrtat novou garnýž, i to není problém. Cokoliv budete chtít sestavit, dejte vědět a určitě se domluvíme!

Kam dojedu?

Působím v okolí Uherského Hradiště, Zlína a okolí. To znamená, že pro mě není problém dojet i do okolních městeček a vesnic jako jsou Staré Město u Uherského Hradiště, Jarošov, Mařetice, Kunovice, Otrokovice, Napajedla, Babice, Spytihněv, Bílovice, Březolupy, Topolná, Mistřice, Kněžpole, Boršice, Buchlovice, Podolí, Popovice, Uherský Ostroh, Uherský Brod, Ostrožská nová Ves nebo Veselí nad Moravou.


Jsem prostě hodinový manžel k vašim službám.